Zbliżają się wybory samorządowe 2018, najważniejsze dla lokalnych mieszkańców. To one mają największy wpływ na przyszły wygląd naszej miejscowości. Pierwsza tura odbędzie się 21 października 2018 roku, natomiast II tura wyborów na burmistrza dwa tygodnie później - 4 listopada. W wyborach tych wybierzemy burmistrza naszej gminy i miasta. Według nowych przepisów burmistrz naszej gminy i miasta będzie sprawował swój urząd przez 5 lat. Jednak w wyborach będzie mógł startować tylko dwa razy.
Obwód nr |
Adres |
Typ obwodu |
Dostępny dla osób niepełnosprawnych |
Granice obwodu |
---|---|---|---|---|
1 |
Urząd Miasta i Gminy Ryn, parter, ul. Ratuszowa 2 Ryn |
stały |
Tak |
Miasto Ryn: ulice: Albina Nowickiego, Partyzantów, Plac Wolności, Lipowa, Cicha, Traugutta, Konrada Wallenroda, Ogrodowa, Mikołaja Kopernika 1 - 18A, 19, 20, 27, 29, 31, 33, Zielona, Spacerowa |
2 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie, ul. Szkolna 8a Ryn |
stały |
Tak |
Miasto Ryn: ulice: Mazurska, Krótka, Warmińska |
3 |
Urząd Miasta i Gminy Ryn, I piętro, ul. Ratuszowa 2 Ryn |
stały |
Nie |
Miasto Ryn: ulice: Mikołaja Kopernika-prawa strona od skrzyżowania z ul. Konrada Wallenroda i Tadeusza Kościuszki-do końca, Słoneczna, Sosnowa, Podmiejska, Brzozowa, Polna, Ryn Kolonia, Wiejska, Zamiejska, Tadeusza Kościuszki, Krzywa, Ratuszowa, Szkolna, Jaśminowa, Rybaka, Wąska, Wesoła, XX-lecia, Zaułek |
4 |
Wiejski Dom Kultury, 54 Sterławki Wielkie |
stały |
Tak |
Sołectwa: Sterławki Wielkie, Kronowo |
5 |
Ryńskie Centrum Kultury w Rynie, ul. Szkolna 1 Ryn |
stały |
Tak |
Sołectwa: Canki, Głąbowo, Knis, Krzyżany, Jeziorko, Orło, Słabowo, Wejdyki, Rybical, Ławki, Tros, Mioduńskie |
6 |
Świetlica Wiejska w Skopie, 9 Skop |
stały |
Nie |
Sołectwa: Skop, Monetki |
7 |
Świetlica Wiejska w Szymonce, 25 Szymonka |
stały |
Nie |
Sołectwa: Szymonka, Prażmowo, Stara Rudówka |
Wybory do Rady Miejskiej w Rynie
Okręg nr 1 (1 mandat, 2 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
KRYŃSKA-CIEŚLA Joanna Wioletta |
45 |
Ryn |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
JAROSZ Ryszard Wacław |
64 |
Ryn |
Okręg nr 2 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
15 |
POLAK Rafał |
33 |
Ryn |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
CZARNIEWSKI Wojciech Stanisław |
45 |
Ryn |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
NOWIKOWSKI Władysław |
47 |
Ryn |
Okręg nr 3 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
10 |
ŚWIDER Barbara |
60 |
Ryn |
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
15 |
BIZIEWSKI Zbigniew |
47 |
Ryn |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
JUCEWICZ Alina |
57 |
Ryn |
Okręg nr 4 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
10 |
JASZCZ Łukasz |
25 |
Skop |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
KOŁAKOWSKA Jolanta Danuta |
59 |
Ryn |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
MIODEK Anna Edyta |
29 |
Ryn |
Okręg nr 5 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
FILIPEK Jarosław |
50 |
Ryn |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
DEC Anna Katarzyna |
39 |
Ryn |
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
18 |
ĆWIK Izabela |
40 |
Ryn |
Okręg nr 6 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
15 |
PIĄTEK Teresa Iwona |
35 |
Ryn |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
MAJGIER Adam |
62 |
Ryn |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
CYBUL Krzysztof |
43 |
Ryn |
Okręg nr 7 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
10 |
KOŃKA Monika |
26 |
Ryn |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
NIECKARZ Ireneusz |
46 |
Ryn |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
RUSZCZYK Joanna |
33 |
Krzyżany |
Okręg nr 8 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
FITZA Elza Natalia |
26 |
Ryn |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
MROZIK Wojciech Karol |
35 |
Ryn |
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
18 |
ĆWIK Dariusz Piotr |
47 |
Ryn |
Okręg nr 9 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
10 |
JASZCZ Paweł Piotr |
45 |
Skop |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
BOJARSKA Beata Barbara |
48 |
Sterławki Wielkie |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
JARMOŁOWICZ Andrzej |
50 |
Sterławki Wielkie |
Okręg nr 10 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
10 |
RADECKI Mariusz |
35 |
Tros |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
OWCZAREK Marta Agnieszka |
40 |
Orło |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
MIŁEK Agnieszka Karolina |
36 |
Jeziorko |
Okręg nr 11 (1 mandat, 2 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
BRZEZIŃSKI Marek Zbigniew |
56 |
Knis |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
SZEWCZYK Roman Piotr |
52 |
Wejdyki |
Okręg nr 12 (1 mandat, 3 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
10 |
CHOMKO Łukasz |
32 |
Ławki |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
ZACHARCZYK Andrzej |
57 |
Ławki |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
OSIEJ Joanna |
36 |
Ryński Dwór |
Okręg nr 13 (1 mandat, 2 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
10 |
RYDZEWSKA Mariola Agnieszka |
39 |
Mrówki |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
JABŁOŃSKA Małgorzata |
45 |
Mioduńskie |
Okręg nr 14 (1 mandat, 2 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
STONIO Andrzej |
32 |
Monetki |
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
17 |
JAROSZ Krzysztof Zdzisław |
47 |
Monetki |
Okręg nr 15 (1 mandat, 2 kandydatów)
Listy kandydatów
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
10 |
STUNŻA Dariusz |
41 |
Stara Rudówka |
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
16 |
BRANT Juliusz Sebastian |
51 |
Szymonka |
Wybory Burmistrza Miasta i Gminy Ryn (1 mandat, 3 kandydatów)
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Nazwa komitetu |
Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|---|
1 |
FILIPEK Jarosław |
50 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN |
Ryn |
2 |
KANIUKA Stanisław |
65 |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Szczytno |
3 |
LECZYCKI Juliusz Bernard |
49 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018" |
Giżycko |