Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Wyniki w naszych szkołach Wyniki w naszych szkołach Szkoła podstawowa i gimnazjum każdego roku przeprowadzają sprawdziany i egzaminy. Tak również było w kwietniu 2009 poprzedniego roku szkolnego. Nad całością wyników czuwa Okręgowa Komisja Edukacyjna w Łomży. Ze strony internetowej OKE (http://oke.lomza.com) można pobrać wyniki przeprowadzonego sprawdzianu klas VI naszej szkoły podstawowej i wyniki egzaminu ryńskiego gimnazjum.

Wyniki w naszych szkołach Wyniki w naszych szkołach Co wynika z analizy komisji? - nasza podstawówka i gimnazjum są w ścisłej czołówce. Dosłownie we wszystkich kategoriach wyprzedzamy naszych sąsiadów i obie szkoły należą do czołówki najlepszych w województwie warmińsko-mazurskim. Wyniki jednoznacznie mówią, że poziom wiedzy uczniów naszych szkół jest wysoki. Bez wątpienia jest to zasługa nauczycieli i pracowników szkoły podstawowej i gimnazjum. Nasze gratulacje!
Obok zamieszczamy pomniejszone mapki pobrane z Okręgowej Komisji Edukacyjnej. Na zdjęciach przedstawione są wyniki szkół w poszczególnych gminach naszego województwa. By powiększyć należy kliknąć kursorem myszki w którąś z ikonek.

Obie placówki edukacyjne obchodziły niedawno uroczystości "Święta Szkoły". Poczytać o tym można tu: Szkoła Podstawowa w Rynie, Publiczne Gimnazjum w Rynie. W artykułach można m.in. znaleźć zdjęcia ze ślubowania klas pierwszych, otrzęsin, konkursów itp.