Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Giżycka Gala Żeglarska 2012W dniu 1 grudnia (sobota) o godzinie 12:00 w Porcie "Ekomarina", "Sala Konferencyjna" odbyła się Giżycka Gala Żeglarska, na której kluby i stowarzyszenia związane z żeglarstwem sportowym i turystycznym zaprezentowali swoje dokonania w sezonie nawigacyjnym 2012 roku.
Zostały również  wręczone wyróżnienia dla  zawodników, którzy odnosili największe sukcesy na regatowych trasach – lodowych i wodnych.
Nastąpiło też symboliczne zakończenie sezonu  wodnego 2012 i rozpoczęcie sezonu lodowego 2012/2013 po przez opuszczenie bandery na jachcie.
Imprezę uświetnili swoją osobą Przedstawiciele PZŻ Wjewwództwa Warmińsko-Mazurskiego, Samorządowcy i Władze Lokalne.
Wszystkie kluby i stowarzyszenia lokalne żeglarstwa krótko referowały swoją działalnośc w minionym sezonie 2012.
Na imprezie nie zabrakło też żeglarzy z Rynu. Reprezentowali nas członkowie MBSW z Giżycka - Grupa Ryn z Ośrodka SW "Zofiówka" w osobach: Martyna Gębal, Marek Lenczewski, Wojciech Winiarz i instruktor naszych żeglarzy Mirosław Koalski. Galę prowadził Dyrektor Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych w Giżycku Pan Wojciech Caban.
Więcej zdjęć zobaczyć w serwisie Giżycko.TV.