VI Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn - w randze zawodów wojewódzkich
Wyniki Zawodów
DRUŻYNOWO:
- Zakład Stolarski NOSEK - Ławki – 504 pkt; Krzysztof Nosek R, Krzysztof Nosek, Waldemar Büttner
- HETMAN – Ryn - 481 pkt; Tadeusz Kwiatkowski, Michał Kwiatkowski, Paweł Sadłowski
- PFHU FRAMAR – Kalety - 464 pkt; Krzysztof Modzelewski, Rafał Nowak, Robert Sobiecki
- Usługi Ślusarsko-Tokarskie GOŁĘBIEWSKI – Ławki - 436 pkt; Tomasz Gołębiewski, Tomasz Kaluga, Łukasz Pianko
- URZĄD MIASTA I GMINY Ryn – 418 pkt; Dariusz Ćwik, Dariusz Kowalski, Andrzej Żmijewski
- Zakład Stolarski STASIAK - Ryn – 418pkt; Paweł Gębal, Ryszard Stasiak, Szymon Stasiak
- Spółdzielnia Inwalidów POKÓJ – Ryn – 418 pkt; Krzysztof Jarosz, Wojciech Kłos, Zbigniew Żmijewski
- Zakład Gastronomiczno - Hotelarski - Węgorzewo – 417 pkt; Jerzy Dziokan, Piotr Dziokan, Wojciech Dziokan
- Osiedle MAZURSKA - Ryn – 403pkt; Robert Janek, Mirosław Mil, Zenon Prokopowicz
- ENEA - 370 pkt; Marek Cytryniak, Sławomir Jaros, Marcin Wójcik
- WICHROWE WZGÓRZA - 309 pkt; Michał Bednarczyk, Marek Kwaśnik, Andrzej Kowalczyk
Klasyfikacja indywidualna (startowały 33 osoby) 12 najlepszych zawodników:
INDYWIDUALNIE (PIERWSZE 3 MIEJSCA MEDALE):
1. Nosek Krzysztof - 177
2. Kwiatkowski Michał - 171
3. Modzelewski Krzysztof - 167
4. Nosek Krzysztof - Ryn - 167
5. Sadłowski Paweł - 165
6. Büttner Waldemar - 160
7. Kaluga Tomasz - 160
8. Paweł Gębal - 159
9. Robert Sobiecki - 152
10. Dziokan Wojciech - 151
11. Dziokan Jerzy - 150
12. Kowalczyk Andrzej - 148
W zawodach startowało dwóch zawodników o tym samym imieniu i nazwisku (Nosek Krzysztof. Nosek Krzysztof (dodaliśmy) – Ryn. Przy tej samej ilości punktów w klasyfikacji końcowej liczą się trafienia w dziesiątkę, dziesiątkę centralną.
"SOKOLE OKO" – konkurencja wzajemnej eliminacji po jednym strzale do tarczy w danej kolejce.
Zwyciężył, Andrzej Żmijewski pokonując o ostatniej kolejce brata Zbigniewa Żmijewskiego.
W przerwie zawodnicy integrowali się przy kawie, herbacie i smacznej grochówce przygotowanej przez Jerzego Dziokana i Wojciecha Dziokana.
Strzelanie prowadzili sędziowie z Rynu.
Zawody medycznie zabezpieczał lek. med. Jacek Basiński.
Protestów nie składano.
Kierownik biura obliczeń: Jerzy Cieśla – sędzia kl. I
Sędzia Główny Zawodów: Kierownik Zawodów:
Jacek Basiński – sędzia kl. II
Mirosław Kowalski – sędzia kl. III