Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
ul. PartyzantówTeren dawnej ZorzyZapewne część z naszych mieszkańców zauważyło, że ostatnio sporo ciężkiego sprzętu porusza się po naszym mieście. Duże ciężarowe samochody wożą gruz, ziemię, koparki kopią i wyrównują teren.
Jednym z miejsc gdzie trwają zaawansowane prace, to ulica Partyzantów, a dokładnie skrzyżowanie Mrągowo-Krzyżany-Ryn. Tu, jak na załączonym obok zdjęciu, zniknęła górka, która sąsiadowała z dawnym ZURem. Teren jest wyrównywany, a nadmiar ziemi wywożony z terenu budowy. Jak plotka niesie, są to nieoficjalne informacje, teren przygotowywany jest pod budowę marketu spożywczego.Teren dawnej "Fabryki"
Teren dawnej ZorzyDrugim miejsce jest dawna "Zorza". W miejscu dawnego zakładu pracy osób niepełnosprawnych nie ma już budynków, zostały wyburzone, a tam gdzie dawniej był zakład leżą teraz tony gruzu. Tu również ma powstać duży sklep, ale, jak "niesie wieść gminna" ma tu powstać sklep budowlany.
Trzecie miejsce to dawna "Koszykarnia", klub "Fabryka". Budynek już kilka miesięcy temu został zburzony, gruz wywieziony i na dzień dzisiejszy nic na tym terenie się nie dzieje. Jednak, jak teren dawnej "Fabryki"nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, ma tu powstać hotel.
Oczywiście, tak, jak napisałem są to tylko plotki, ponieważ nie udało nam się nawiązać rozmów z inwestorami.
Czy te plotki sprawdzą się? Zobaczymy. A może ktoś z naszych czytelników ma aktualne informacje - prosimy o komentarze.