Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jasełka 2008Śledząc ostatnie przedstawienia "Jasełek z humorem" w naszej parafii, można powiedzieć, iż te ostatnie były z całą pewnością najlepsze. Wyśmienita gra aktorów, efekty wizualne, dymy, ścieżka dźwiękowa, to wszystko było ogromnym atrybutem tego przedstawienia, przedstawienia tętniącego akcją, życiem, dynamicznymi zamianami scen, a zarazem fabułą, która przemawiała do widzów w aspekcie odwiecznej walki dobra ze złem.
W gronie pod przewodnictwem ks. Dariusza, są to już trzecie "Jasełka z humorem" w naszej gminie, w tym roku bezpośrednio przyczyniły się 23 osoby do powstania tego przedstawienia.
Trud włożony w próby, przygotowania związane ze scenografią, zmiany aranżacji i inne, jest ogromny a w każdym roku trwa on około miesiąca przed premierą. Ale patrząc po frekwencji jest nagradzany widownią. W tym roku premierę obejrzało około 450 osób.
Dla tych, co nie mogli być na przedstawieniu, mamy nieoficjalną informację, że "Jasełka z humorem" będą wystawione ponownie w styczniu. Natomiast na stronie Pallotynów z Rynu zostaną zamieszczone krótkie fragmenty z Jasełek, a my natomiast poniżej przedstawiamy kilka zdjęć.

jaselka2008_01Jasełka 2008Jasełka 2008

Jasełka 2008Jasełka 2008