V ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY RYN. 03.05.2013 r. Strzelnica "SOKÓŁ" w Rynie.
KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY:
W zawodach uczestniczyło 10 drużyn trzyosobowych reprezentujących zakłady pracy, samorząd i lokalne przedsiębiorstwa.
I. Strzelanie precyzyjne do tarczy z kbks Brno 1 na 50 m. Trzy strzały próbne plus 10 ocenianych.
II. Strzelanie do klapek metalowych (biatlonem) na 50 m. Pięć strzałów po 5 pkt. – pozycja leżąca
III. Strzelanie do klapek metalowych (biatlonem) na 50 m. Pięć strzałów po 5 pkt. – pozycja stojąca bez podpory.
IV. Strzelanie ze strzelby gładkolufowej ( pompki) kal. 12. Dwa strzały na 25 m – każde trafienie za 5 pkt.
Liczono ogólną ilość zdobytych punktów.
Klasyfikacja drużynowa:
I. MIEJSCE: Zakład Gastronomiczno Hotelarski – Dziokan – 375 pkt.
Wojciech Dziokan
Jerzy Dziokan
Krzysztof Przeorek
II. MIEJSCE: PFHU "Framar" – 358 pkt.
Robert Sobieski
Rafał Nowak
Krzysztof Modzelewski
III. MIEJSCE: Auto Serwis – Littek – 355pkt.
Ryszard Littek
Łukasz Iwaniuk
Hubert Filipek
IV. UMiG RYN – 346 pkt.
Dariusz Ćwik
Dariusz Kowalski
Andrzej Żmijewski
V. Guz Metal – 344 pkt.
Jarosław Guz
Marceli Guz
Mikołaj Guz
VI. BETAKOM – 340 pkt.
Piotr Lenczewski
Andrzej Kmieć
Leszek Janasik
Firma Budowlana "HETMAN" – 332 pkt.
Krzysztof Czarniecki
Tadeusz Kwiatkowski
Damian Szulczewski
Zakład Stolarski "Stasiak"- 319 pkt.
Ryszard Stasiak
Mateusz Stasiak
Waldemar Buttner
Spółdzielnia Inwalidów "Pokój"w Rynie – 315 pkt.
Zbigniew Żmijewski
Tadeusz Wojdat
Wojciech Kłos
Wspólnota Mieszkaniowa ul Kopernika – 193 pkt.
Mariusz Panewski
Leszek Hermanowicz
Tomasz Orzechowski
KLASYFIKACJA indywidualna (MEDALOWA):
I. Leszek Janasik – 141 pkt.
Firma "BETAKOM"
II. Wojciech Dziokan – 137 pkt.
Firma Gastronomiczno Hotelarska- Dziokan
III. Robert Sobieski – 135 pkt.
PFHU FRAMAR
IV. Jarosław Guz – 132 pkt.
V. Ryszard Littek – 131 pkt
VI. Dariusz Ćwik – 127 pkt.
VII. Łukasz Iwaniuk – 125 pkt.
VIII. Krzysztof Przeorek– 124 pkt.
IX. Waldemar Buttner – 123 pkt.
X. Marcel Guz – 122 pkt.
X. Mateusz Stasiak – 122 pkt.
Pozostałe wyniki do wglądu indywidualnie w protokole zawodów.
KONKURENCJA DODATKOWA "SOKOLE OKO"
Eliminacja na celność do tarczy.
Karabin "Hunter – kal 7,62" – nowa wersja "Kałasznikowa"
Strzelanie z pozycji stojącej bez podpory.
Zwycięzca : I Mateusz Mikulewicz – 10 pkt – dziesiątka centralna !
W tej konkurencji nagradza się tylko jednego zwycięzcę.
II . Andrzej Kmieć 10 pkt. – dziesiątka niecentralna
W przerwie zawodnicy korzystali z kateringu pana Jerzego Dziokana:
kawa, herbata, napoje, smaczna grochówka i kiełbaski na ciepło.
Protestów nie składano.
Kierownik Zawodów: Mirosław Kowalski s. kl. III
Sędzia Główny zawodów: Jacek Basiński s. kl. II
Sędziowie konkurencji: Grzegorz Sawicz s. kl. III, Krzysztof Czarniecki s. kl. III
Sędziowie Techniczni: Andrzej Stonio, Jarosław Pawlun, Jerzy Maruchacz
Zabezpieczenie medyczne: lek. med. Jacek Basiński
Katering: Jerzy i Wojciech Dziokan
Podpisano:
Sędzia Główny zawodów: Kierownik Zawodów:
Jacek Basiński – sędzia kl. II Mirosław Kowalski – sędzia kl. III