Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dzisiejszych czasach, każda większa miejsowoć, a szczególnie turystyczna, posiada punkt informacji turystycznej. Tak jest również u nas.

Informacja turystyczna w Rynie znajduje się w samym centrum miasta, tuż przy Placu Wolności (zejście ulicą Szkolną dawna nazwa Hanki Sawickiej w stronę nadbrzeża Jeziora Ryńskiego). Można tam uzyskać informację na temat atrakcji w Rynie i okolicy bliższej oraz dalszej, noclegów, gastronomii, imprez na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.
W Punkcie Informacji Turystycznej dostępne są bezpłatne, wielojęzyczne materiały informacyjne. Obsługa w języku polskim, niemieckim i angielskim. Każdy turysta otrzyma profesjonalną pomoc, która ułatwi mu pobyt w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Turyści posiadający własne laptopy, tablety, smatfony mogą podłączyć się bezprzewodowo do sieci Internet. Punkt Informacji Turystycznej oferuje w ciągłej sprzedaży po bardzo atrakcyjnych cenach: mapy, przewodniki oraz wydawnictwa książkowe. W placówce dostępna jest również galeria "Z Latarnią" i ryńskie zbiory muzealne.

Godziny otwarcia Punktu Informacji Turystycznej:

w sezonie (lipiec i sierpień):
poniedziałek - piątek godz. 10:00 - 17:00
sobota godz. 10:00 - 15:00

poza sezonem:
poniedziałek - piątek godz. 10:00 - 16:00

Dane teleadresowe:
ul. Szkolna 1, 11-520 Ryn
87 421 80 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.rck-ryn.pl