Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ryn - miasto pomiędzy jeziorami na Mazurach - informacje, historia, zdjęcia, panoramy.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Przytaczamy poniżej otrzymaną informację o spotkaniu w Hotelu Zamek**** Ryn Komitetu Wyborczego PSL, kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Ryn oraz mieszkańców naszej miejscowości i gminy.
W dniu 18 listopada 2010 r. na zakończenie kampanii wyborczej KW Polskiego Stronnictwa Ludowego odbyło się w Hotelu Zamek Ryn spotkanie kandydata na burmistrza - Juliusza Sebastiana Brant z mieszkańcami Miasta i Gminy Ryn. W spotkaniu wzięli również udział: poseł na Sejm Adam Krzyśków, Starosta Giżycki Wacław Strażewicz, prezes zarządu Bakoma S.A. Roman Jasiewicz, Dyrektor Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych w Giżycku Wojciech Caban oraz kandydaci do rady miasta i powiatu. W trakcie spotkania odbyła się dyskusja na temat przyszłości Gminy.
Spotkanie KW PSL w Hotelu Zamek**** RynPrzytaczamy poniżej otrzymaną informację o spotkaniu w Hotelu Zamek**** Ryn Komitetu Wyborczego PSL, kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Ryn oraz mieszkańców naszej miejscowości i gminy.
W dniu 18 listopada 2010 r. na zakończenie kampanii wyborczej KW Polskiego Stronnictwa Ludowego odbyło się w Hotelu Zamek Ryn spotkanie kandydata na burmistrza - Juliusza Sebastiana Brant z mieszkańcami Miasta i Gminy Ryn.
W spotkaniu wzięli również udział: poseł na Sejm Adam Krzyśków, Starosta Giżycki Wacław Strażewicz, prezes zarządu Bakoma S.A. Roman Jasiewicz, Dyrektor Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych w Giżycku Wojciech Caban oraz kandydaci do rady miasta i powiatu. W trakcie spotkania odbyła się dyskusja na temat przyszłości Gminy.

Spotkanie KW PSL w Hotelu Zamek**** RynSpotkanie KW PSL w Hotelu Zamek**** RynSpotkanie KW PSL w Hotelu Zamek**** RynSpotkanie KW PSL w Hotelu Zamek**** Ryn