Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ryn - miasto pomiędzy jeziorami na Mazurach - informacje, historia, zdjęcia, panoramy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
kurs udzielania pierwszej pomocy5 czerwca 2011 roku przy kościele w Szymonce odbył się IV Festyn z okazji Dnia Dziecka. W imprezie wzięło udział ok. 300 osób, w większości najmłodsi. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów był pokaz tresury psa zademonstrowany przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszył się policyjny radiowóz. Konkurs plastyczny z nagrodami przeprowadzony przez Oddział KRUS w Giżycku. Udzielania pierwszej pomocy i zachowania się na wodzie uczyli ratownicy Mazurskiego WOPR. Przeprowadzono loterię fantową, na której było do wygrania prawie 300 nagród. Były kiełbaski z grilla, napoje, słodycze i lody. Pracownicy Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach przeprowadzili konkursy sportowe i sprawnościowe.
Dzieci mogły również przejechać się samochodem terenowym i wyścigowym WRC. Organizatorami imprezy byli Elżbieta i Bolesław Szymczyk oraz Elżbieta i Juliusz Brant.
pokaz tresury psówDzień Dziecka w SzymonceDzień Dziecka w Szymonce
Dzień Dziecka w Szymoncejazda samochodem terenowymjazda samochodem terenowym
jazda samochodem WRCDzień Dziecka w Szymonce