Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ryn - miasto pomiędzy jeziorami na Mazurach - informacje, historia, zdjęcia, panoramy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe FENIKS ze Skopu ma Głosujmy na Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe FENIKS w Skopie!szansę otrzymać dodatkowe dofinansowanie w ramach VIII edycji Programu Grantowego Danone "Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!". Na portalu społecznościowym Facebook trwa głosowanie, w którym to internauci decydują do kogo trafi dodatkowy 33 grant na dożywianie dzieci i młodzieży.
Głosować można od 2 do 21 maja 2102 r. na stronie:
http://www.facebook.com/PodzielsiePosilkiem/app_158873284241628


Projekt Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego FENIKS pt. "Chociaż wiele pokus mamy, zdrową żywność wybieramy" powstał z myślą o dzieciach i młodzieży ze środowisk wiejskich, które uczęszczają do świetlicy w Skopie. W ramach projektu będzie serwowany podwieczorek dla 20 dzieci przychodzących do świetlicy. Ponadto dla dzieci i młodzieży będą przygotowane wycieczki do gospodarstwa ekologicznego, pasieki, na plantację truskawek i sadu. Zaproszony do świetlicy lekarz poprowadzi warsztaty nt. zdrowego odżywiania i higienicznego przygotowywania posiłków. Właściciel sklepu z ekologiczną żywnością podpowie jak mądrze robić zakupy, odróżniać zdrową żywność od tej "śmieciowej". Będzie on również zachęcał do korzystania z zasobów przydomowych ogrodów. Oprócz cyklicznych wycieczek Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe FENIKS w ramach projektu zaproponuje dzieciom ciekawe formy spędzania wolnego czasu. Zorganizowane zostaną zajęcia artystyczne. W planach jest spotkanie z artystą plastykiem, fotografem, instruktorem tańca nowoczesnego i animatorem kultury.

Zachęcamy do głosowania!