Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ryn - miasto pomiędzy jeziorami na Mazurach - informacje, historia, zdjęcia, panoramy.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

SokółBurmistrz Miasta i Gminy Ryn oraz Sekcja Strzelecka "SOKÓŁ" Ryn zapraszają przedstawicieli ryńskich przedsiębiorstw, zakładów pracy, samorządowców, stowarzyszeń i organizacji z Gminy Ryn oraz gości z innych miast i gmin na X Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrz Miasta i Gminy Ryn.
Turniej odbędzie się 3 maja 2018 roku o godzinie 10:00 na terenie strzelnicy sportowej "Sokół" w Rynie.
Konkurencje będą obejmowały: Karabinek KBKS Brno kal. 22 - 3 strzały próbne, 10 ocenianych do tarczy z pozycji leżącej, 5 strzałów z pozycji leżącej do biatlonek - cel reaktywny; karabin centralnego zapłonu 7.62 x 39 AK 47 "Kałach". W zawodach uczestniczyć będą drużyny 3-osobowe.
Zgłoszenia do zawodów należy zgłaszać Panu Mirosławowi Kowalskiemu pod numerem: 604 597 931, lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wpisowe wynosi za 3 osoby 120,- zł na miejscu lub przelewem. Podczas zawodów organizator zapewnia spotkanie koleżeńskie przy grillu oraz chłodne napoje.