Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Ryn - miasto pomiędzy jeziorami na Mazurach - informacje, historia, zdjęcia, panoramy.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

wybory samorządowe 2018Zbliżają się wybory samorządowe 2018, najważniejsze dla lokalnych mieszkańców. To one mają największy wpływ na przyszły wygląd naszej miejscowości. Pierwsza tura odbędzie się 21 października 2018 roku, natomiast II tura wyborów na burmistrza dwa tygodnie później - 4 listopada. W wyborach tych wybierzemy burmistrza naszej gminy i miasta. Według nowych przepisów burmistrz naszej gminy i miasta będzie sprawował swój urząd przez 5 lat. Jednak w wyborach będzie mógł startować tylko dwa razy.

Obwód nr

Adres

Typ obwodu

Dostępny dla osób niepełnosprawnych

Granice obwodu

1

Urząd Miasta i Gminy Ryn, parter, ul. Ratuszowa 2 Ryn

stały

Tak

Miasto Ryn: ulice: Albina Nowickiego, Partyzantów, Plac Wolności, Lipowa, Cicha, Traugutta, Konrada Wallenroda, Ogrodowa, Mikołaja Kopernika 1 - 18A, 19, 20, 27, 29, 31, 33, Zielona, Spacerowa

2

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie, ul. Szkolna 8a Ryn

stały

Tak

Miasto Ryn: ulice: Mazurska, Krótka, Warmińska

3

Urząd Miasta i Gminy Ryn, I piętro, ul. Ratuszowa 2 Ryn

stały

Nie

Miasto Ryn: ulice: Mikołaja Kopernika-prawa strona od skrzyżowania z ul. Konrada Wallenroda i Tadeusza Kościuszki-do końca, Słoneczna, Sosnowa, Podmiejska, Brzozowa, Polna, Ryn Kolonia, Wiejska, Zamiejska, Tadeusza Kościuszki, Krzywa, Ratuszowa, Szkolna, Jaśminowa, Rybaka, Wąska, Wesoła, XX-lecia, Zaułek

4

Wiejski Dom Kultury, 54 Sterławki Wielkie

stały

Tak

Sołectwa: Sterławki Wielkie, Kronowo

5

Ryńskie Centrum Kultury w Rynie, ul. Szkolna 1 Ryn

stały

Tak

Sołectwa: Canki, Głąbowo, Knis, Krzyżany, Jeziorko, Orło, Słabowo, Wejdyki, Rybical, Ławki, Tros, Mioduńskie

6

Świetlica Wiejska w Skopie, 9 Skop

stały

Nie

Sołectwa: Skop, Monetki

7

Świetlica Wiejska w Szymonce, 25 Szymonka

stały

Nie

Sołectwa: Szymonka, Prażmowo, Stara Rudówka

Wybory do Rady Miejskiej w Rynie

Okręg nr 1 (1 mandat, 2 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

KRYŃSKA-CIEŚLA Joanna Wioletta

45

Ryn

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

JAROSZ Ryszard Wacław

64

Ryn

Okręg nr 2 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

15

POLAK Rafał

33

Ryn

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

CZARNIEWSKI Wojciech Stanisław

45

Ryn

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

NOWIKOWSKI Władysław

47

Ryn

Okręg nr 3 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

10

ŚWIDER Barbara

60

Ryn

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

15

BIZIEWSKI Zbigniew

47

Ryn

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

JUCEWICZ Alina

57

Ryn

Okręg nr 4 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

10

JASZCZ Łukasz

25

Skop

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

KOŁAKOWSKA Jolanta Danuta

59

Ryn

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

MIODEK Anna Edyta

29

Ryn

Okręg nr 5 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

FILIPEK Jarosław

50

Ryn

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

DEC Anna Katarzyna

39

Ryn

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

18

ĆWIK Izabela

40

Ryn

Okręg nr 6 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

15

PIĄTEK Teresa Iwona

35

Ryn

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

MAJGIER Adam

62

Ryn

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

CYBUL Krzysztof

43

Ryn

Okręg nr 7 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

10

KOŃKA Monika

26

Ryn

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

NIECKARZ Ireneusz

46

Ryn

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

RUSZCZYK Joanna

33

Krzyżany

Okręg nr 8 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

FITZA Elza Natalia

26

Ryn

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

MROZIK Wojciech Karol

35

Ryn

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

18

ĆWIK Dariusz Piotr

47

Ryn

Okręg nr 9 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

10

JASZCZ Paweł Piotr

45

Skop

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

BOJARSKA Beata Barbara

48

Sterławki Wielkie

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

JARMOŁOWICZ Andrzej

50

Sterławki Wielkie

Okręg nr 10 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

10

RADECKI Mariusz

35

Tros

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

OWCZAREK Marta Agnieszka

40

Orło

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

MIŁEK Agnieszka Karolina

36

Jeziorko

Okręg nr 11 (1 mandat, 2 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

BRZEZIŃSKI Marek Zbigniew

56

Knis

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

SZEWCZYK Roman Piotr

52

Wejdyki

Okręg nr 12 (1 mandat, 3 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

10

CHOMKO Łukasz

32

Ławki

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

ZACHARCZYK Andrzej

57

Ławki

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

OSIEJ Joanna

36

Ryński Dwór

Okręg nr 13 (1 mandat, 2 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

10

RYDZEWSKA Mariola Agnieszka

39

Mrówki

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

JABŁOŃSKA Małgorzata

45

Mioduńskie

Okręg nr 14 (1 mandat, 2 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

STONIO Andrzej

32

Monetki

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

17

JAROSZ Krzysztof Zdzisław

47

Monetki

Okręg nr 15 (1 mandat, 2 kandydatów)

Listy kandydatów

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

10

STUNŻA Dariusz

41

Stara Rudówka

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

16

BRANT Juliusz Sebastian

51

Szymonka

Wybory Burmistrza Miasta i Gminy Ryn (1 mandat, 3 kandydatów)

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd

L.p.

Nazwisko i Imiona

Wiek

Nazwa komitetu

Miejsce zamieszkania

1

FILIPEK Jarosław

50

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM GMINIE RYN

Ryn

2

KANIUKA Stanisław

65

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Szczytno

3

LECZYCKI Juliusz Bernard

49

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,GMINA RYN 2018"

Giżycko